Hakkimizda

1997 yılında kurulan Firmamızın kuruluşundan bu yana ısı sistemlerinin su dağıtım ekipmanları ve bağlantı elemanlarının üretimini yapmaktadır. Ürün yelpazesini ve çeşidini her geçen gün arttırarak sadece bir imalatçısı olarak değil aynı zamanda hizmet verdiği değerli müşterilerinin satış öncesi ve sonrası çözüm ortağı olup, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefliyoruz. Kuruluş yılımızdan itibaren, ısı sistemleri konusunda önde gelen; Yerli ve yabancı birçok firmayla çalışmaktayız.

2003 yılında kalite anlayışını değişik uluslar arası standartlarda belgeleyen firmamız bu konuda dünyaca geçerliliği olan ISO-9001-2000 “Kalite Yönetimi Sistemi” Belge’sine sahip olmuştur.

2007 yılında 5000m²’lik Tuzla-Orhanlıda bulunan yeni fabrika binasına taşınarak burada BS EN ISO 9001:2008, OHSAS 18001:1999, ISO 14001:2004 ve BASEL 2 RATING no.2008-04-29 belgelerini alarak entegre yönetim sistemini kurmuştur. Pazarlama departmanından Ar-GE departmanına, yönetimden üretime kadar konumumuzun bize yüklediği görevin bilincinde olarak, sizlere ve dünya ülkelerinde ısı sistemleri sektöründe çalışan firmaların hepsine standart çözümlerimizin yanında özel isteklere de her türlü yeniliklerle, hizmet verebilecek kapasiteye sahibiz.

2012 yılından itibaren üretim faaliyetlerimizi Manisa Sanayi Bölgesinde bulunan Fabrikamızda sürdürüyoruz.

Vizyonumuz

Çağı yakalayıp farklılıklar yaratmak.    

Misyonumuz

En iyi kaliteyi; en uygun maliyette en hızlı şekilde sunabilmek, en büyük idealimiz olacaktır.


Hedeflerimiz

  • Müşteri memnuniyeti
  • Kaliteli üretim
  • Zamanında teslim
  • Kalite, Çevre ve İSG konularında sürekli eğitim ve bilinçlendirme çalışmaları yapmayı
  • Teknolojik Yenilik
  • Yasal ve mevzuat şartlarına uymayı
  • Kalite, Çevre ve İSG konularında idareler, otoriteler, tedarikçiler, müşteriler çevre ile iyi bir iletişim kanalı ve oluşturmayı
  • İSG kurallarına uyarak, kazalardan ve meslek hastalıklarından korunmayı,
  • Çevreyle dost kalmayı

ENTEGRE YÖNETİM POLİTİKAMIZ

GENÇ MAKİNA olarak ısı sektörü bağlantı elemanları imalatında, kaliteli üretim yapmayı kendisine ilke edinen firmamız kalitede tektir. Bu konuda kendimize güveniyor ve rakip tanımıyoruz. Çalışanlarımızın özverili çalışma potansiyelini ortaya çıkartarak, her geçen gün daha iyisini yapmak için rekabetçi gücümüzü arttırıyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tespit ederek, müşteri tatmini sağlayacak ve arttıracak şekilde, aşağıdaki ilkelerimiz paralelinde Çevre, iş sağlığı, iş güvenliği ve kalite hedeflerimize uygun bir şekilde performansımızı sürekli geliştirmeyi, müşteri şartlarına uyacağımızı taahhüt ediyoruz.

Kalite Belgelerimiz

ISO 9001:2000

OHSAS 18001:1999

BS EN ISO 9001:2000